Our Generation - Tržní stánek Kaufl aden
Varianta:
  • Our Generation - Tržní stánek Kaufl aden
  • Our Generation - limonáda a zmrzlina na vozíku na trhu

1.445 Kč
Cena
1.366 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A307497

EAN: 062243428133

Our Generation - Tržní stánek Kaufl aden
Tento text je přeložen automaticky.
Tato sada z Our Generation rozbuší srdce vašeho zahradníka.

Máte zelený palec a rádi pracujete s rostlinami? Pak je tato krásná zahradní bouda pro vás a vaše panenky to pravé! Sada obsahuje vše, co skutečný zahradník potřebuje.

Od stolků na sázení, přes různé květináče až po konve na zalévání. Hadice na vodu, zahradní nůžky, to vše je k dispozici. Abyste mohli přesazovat a plít venku i za nepříznivého počasí, jsou součástí balení také skvělé gumové holínky na zahradu.

Péče o zahradu však může být také velmi vyčerpávající. Mezi tím si může panenka odpočinout na pohodlném závěsném křesle a dát si nohy nahoru. Během zasloužené přestávky si může do skicáku zaznamenat své další nápady na zahradní design.

Podrobnosti o produktu:
  • Pro panenky o velikosti 46 cm
  • Obsah: 1 zahradní domek, 1 stůl na sázení, 1 pracovní stůl, 1 závěsné proutěné křeslo, 1 proutěný stolek, 1 hadice na vodu, 1 stříkací pistole, 1 zahradní motyčka, 1 květináč, 1 prázdná plechovka s víkem, 1 svazek levandule, 1 hmoždíř, 1 vložka máty peprné do malého květináče a mnoho dalšího.
  • Materiál: plast, karton, papír
  • Věk: od 3 let
Pozor
Nevhodné pro děti do 3 let! Nebezpečí udušení kvůli malým částem, které lze spolknout.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Our Generation - Tržní stánek Kaufl aden
Our Generation - Tržní stánek Kaufl aden
1.445 Kč
1.366 Kč