Ozdoba na vajíčko HABA - luční kamaradi

Ozdoba na vajíčko HABA - luční kamaradi

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

763 Kč
684 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 79 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A057602

Ozdoba na vajíčko HABA - luční kamaradi
Ozdoba na vajíčko HABA - luční kamarádi

Ozdoba se výborně ovine okolo madla vajíčka/autosedačky pro nejmenší a postará se o dobrou náladu během jízdy. Hodí se i pro připevnění na ohrádce nebo dětské postýlce. Díky ní se děti na dlouho zabaví doma a těší se vždy nanovo z různých efektů. Materiál: bavlna/polyester, síťovina, velur, zrcadlící se fólie.

Rozměry: ca. 25 x 15 cm.

Vhodné od narození.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


Ozdoba na vajíčko HABA - luční kamaradi
763 Kč
684 Kč