Pabobo Noční světlo Les v béžové
Momentálně vyprodáno

Pabobo Noční světlo Les v béžové


Cena 1.099 Kč Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A241408

Pabobo Noční světlo Les v béžové
Může stát volně nebo být upevněno jedním úchytem na stěně; vyzařuje pohádkové světlo v dětském pokoji. Stisknutím prstu se dá vybrat mezi třemi nastaveními: jedním zmáčknutím se aktivuje světelná projekce, dvakrát zmáčknutí ještě navíc aktivuje melodii. Ve třetím modu zazní ke světelné show jemné přírodní zvuky. Při delším stisku se přístroj vypne. Jinak vypne časovač hudbu po 15 minutách a po 45 minutách přestane svítit i světlo. Extra tlačítkem mohou rodiče aktivovat "utěšující" modus. Pokud "Dream Theater" registruje déle než 4 sekundy zvuk, automaticky se zapne přístroj v modu, který byl před tím zvolen.

Detaily:
  • Věkové doporučení: Od 3 let
  • s tlumeným světlem

Technické detaily:
  • Hmotnost: 0,48 kg
  • Velikost (délka / výška / šiířka) 13 x 13 x 20 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Top značky