Pabobo Star Projector baterie Lolabella
Momentálně vyprodáno

Pabobo Star Projector baterie LolabellaCena 711 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A241412

Pabobo Star Projector baterie Lolabella
Noční světlo od Pabobo má tvar hvězdy a propůjčuje dětskému pokoji magickou, světelnou atmosféru. Vytváří krásnou noční oblohu na stropu a hraje zasněnou melodii. Díky tomu dítě brzy usne.

Tlačítkem se dají zapnout měnící se barvy: oranžová, modrá a zelená. Stiskem tlačítka je možné zastavení na oblíbené barvě dítěte. Navíc hraje projektor ukolébavku. Integrovaný časovač automaticky vypne produkci světla a hudby po 45 minutách. Při nákupu můžete vybírat ze dvou variant: Přístroj napájene třemi AA bateriemi, nebo přístroj napájený přes USB připojení. Vzhledem k tomu, že nejsou potřeba žádné kabely, dá se noční světlo postavit kamkoli.

Detaily:
  • Lze používat od narození
  • Baterie jsou součástí dodávky.
Technické detaily:
  • Hmotnost: 0,18 kg
  • Rozměry (D x V x H): 16 x 16 x 7,5 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Top značky