patrová postel pro malé panenky
Cena
963 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A281778

EAN: 4020972120243

patrová postel pro malé panenky
Tento text je přeložen automaticky.
Nyní je čas pro vaši oblíbenou panenku!

Tato panenka se ukáže jako pohodlná a elegantní pohovka na první pohled. Praktická zásuvka nejen ukládá roztomilé povlečení, ale může být také použita jako druhé místo na spaní. Na přehozy se vaše panenka cítí pohodlně a může se zotavit z namáhavého dne ve školce. Díky praktickým postranním dílům lze dětskou rukou snadno upravit postel do prostoru! Kdo by si rád sedl dál?

Detaily:
  • Rozměrový jeřáb: ca. 56 x 23 x 28 cm
  • Rozměry výšky hry 15 cm
  • Materiál: dřevo, látka
  • Počet dílů: 4
  • Věk : od 3 let
úcta
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty! Před každým použitím zkontrolujte, zda nedošlo k poškození! Tuto poznámku si prosím uschovejte pro případnou korespondenci.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

patrová postel pro malé panenky
963 Kč