Peg-Pérego podvozek Scout Matt-černá
Cena
7.290 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 3-4 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A225686

EAN: 8005475377130

Peg-Pérego podvozek Scout Matt-černá
Tento text je přeložen automaticky.
Se svými třemi speciálními koly se Book Scout stává maximálním vyjádřením elegance v terénu. Vynikající výkon a exkluzivní funkce Peg Perego zajišťují maximální pohodlí a snadné použití. Systém Easy Drive a kola Soft Ride vám umožní bez námahy jezdit na chodnících nebo dlážděných cestách, ale také v náročnějším terénu, jako je pláž, louka nebo polní cesta. Podvozek Book Scout má protiskluzovou rukojeť potaženou koženkou a funkci nastavení předního kola (uzamčeno nebo otočeno).

Book Scout je vyroben z lehkého hliníku, který zaručuje řiditelnost, stabilitu, dlouhou životnost a přesné řízení pohybu. Je k dispozici v barvě matné / černé. Díky systému Peg Perego G-Matic lze sportovní pop-up sedadlo, vaničku Navetta XL nebo autosedačku Primo Viaggio SL připevnit na podvozek Book Scout pouhým kliknutím.

Ovladatelný a pohodlný Book Scout lze rozložit, složit a řídit pouze jednou rukou. Když je složený, zabírá velmi málo místa a zastaví se sám. Pokud je například v zavazadlovém prostoru málo místa, lze přední kolo snadno vyjmout. Díky praktické přepravní rukojeti uprostřed lze Book Scout vytáhnout jako cestovní vozík. Plynulá výškově nastavitelná rukojeť řízení s umělou kůží. Vozík byl navržen pro ergonomické řízení lidmi různých velikostí s ohledem na různé délky nohou a velikosti nohou. Sortiment doplňuje prostorný koš s praktickým nakládacím a vykládacím prostředkem.

Exkluzivní zařízení na podvozku umožňuje zamykání nebo otočení předního kola jedním pohybem ruky, aniž byste se museli ohýbat. Extrémně odolná kolečka Soft Ride s profilem umožňují optimální přizpůsobení Book Scout každému terénu a pohodlné procházce i za určitých podmínek, jako jsou mokré terény, polní cesty, hrbolatý dlážděný chodník, štěrkové cesty atd.

Peg Inovativní odpružená kola Perego s 8 kuličkovými ložisky zajišťují mobilitu 360 °. To znamená maximální pohodlí při manévrování a o 30% lepší řiditelnost než u běžných kočárků, a to i na nerovných površích.

Detaily produktu:
 • Design - rám
 • Profilovaná kolečka s měkkou jízdou (ø 26 cm)
 • Imitace kůže z celé imitace kůže
 • Zadní kola s teleskopickým zavěšením, přední kolo volitelně otočné nebo uzamykatelné
 • Extra vysoký a nastavitelný jezdec (min. 78 cm / max. 107 cm) )
 • Dvoučinná parkovací brzda na zadních kolech
 • Rám lze sklopit a rozložit v záblesku
 • Inovativní systém skládání umožňuje snadno zatáhnout rám za vámi, když je uzavřen.
 • Volně stojící ve složeném stavu
 • Centrální zámek kol pro odblokování a uzamčení otočného předního kola
 • Velmi velký a stabilní síťový koš s praktickým nakládacím a vykládacím zařízením
 • Automatický upevňovací systém pro odpovídající vanu a dětskou autosedačku Primo Viaggio SL

Technické údaje
 • Rozměry (délka x šířka) x výška) 104 x 65 x 117 cm (smontováno), 41 x 63 x 90 cm (složené)
 • Hmotnostní rám: 8,9 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

Peg-Pérego podvozek Scout Matt-černá
7.290 Kč