Peg-Pérego Viaggio FF105 i-Size 2019 MartePeg-Pérego Viaggio FF105 i-Size 2019 Marte

Peg-Pérego Viaggio FF105 i-Size 2019 MarteCena
4.890 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A262713

EAN: 8005475393260

Peg-Pérego Viaggio FF105 i-Size 2019 Marte
Nová autosedačka se standardem i-Size od 71 do 105 cm do hmotnosti 20 kg pro děti od 1 do 4 let
Autosedačka Fiaggio FF105 od Peg Perego je testována dle standardu ECE R 129 i-Size a určena dětem od cca 1 do 4 let. Šestistupňová výškově nastavitelná ochrana proti bočním nárazům „Adjustable Side Impact Protection“ může být individuálně přizpůsobena velikosti vašeho dítěte. Sedačku lze naklonit, takže dítě může být během spánku uloženo do polohy lehu. Bude tak bezpečně a pohodlně cestovat ve spánku. Integrovaný 5bodový bezpečnostní pás drží svorka tak, aby nemohl sklouznout přes ramena a dítě se tak nemohlo uvolnit z bezpečnostních popruhů během jízdy. Na zadní straně jsou připevněna bočně výsuvná kinetická křídla, které v případě nehody zajistí dodatečnou ochranu.
Díky pohodlnému polstrování na straně je hlava optimálně chráněna. Pomocí integrované sedací vložky dosáhne dítě ideální polohy na sezení. Polstrovaná vložka optimalizuje průběh pásů a polohu zámku na pásy, takže i malé děti sedí pohodlně a bezpečně. 5bodový bezpečnostní pás je jemně polstrovaný a díky praktickému systému napínání pásu jej lze snadno nastavit do optimální polohy dítěte. Praktický držák na láhve zajišťuje, že láhev zůstane v dosahu dítěte.
Sedadlo lze použít pouze se základnou Peg Perego i-Size (prodává se samostatně), jedná se o stejnou základnu použitou v autosedačce Primo Viaggio i-Size.
Sedačka je upevněna pomocí základny i-size (prodává se samostatně): Základna je trvale upevněna ve vozidlech se zařízením Isofix bez bezpečnostního pásu, autosedačka Viaggio FF105 je pak připevněna přímo k základně.
Tkanina sedadla je příjemně měkká a prodyšná. Potah se dá stáhnout a vyprat v ruce na 30°C.

Detaily:
  • Splňuje standard ECE R129
  • i-Size Standard
  • 71 - 105 cm
  • 9 až 20 kg
  • Včetně držáku na lahvičku
  • Není schválena pro použití v letadle
Obsah dodávky: Viaggio FF105 bez zobrazené základny i-Size

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Naše nejprodávanější

Peg-Pérego Viaggio FF105 i-Size 2019 Marte
4.890 Kč