Penál Cam Cam® COPENHAGEN - Green Leaves
NOVINKA eko

Penál Cam Cam® COPENHAGEN - Green Leaves


Varianta:
  • Penál Cam Cam® COPENHAGEN - lisovaný Leaves Rose
  • Penál Cam Cam® COPENHAGEN - Green Leaves

Cena
590 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A384801

EAN: 5712805033682

Penál Cam Cam® COPENHAGEN - Green Leaves
Tento text je přeložen automaticky.
Podrobnosti o produktu:
  • Pěkný a praktický penál, který se hodí k batohům.
  • Penál má přihrádku na tužky s pružnými pásky, které udržují tužky v pořádku, a spodní přihrádku na další psací potřeby.
Rozměry a hmotnost:
  • Rozměry: 5 x 22 x 10 cm
Materiál a péče:
  • Materiál: 100% recyklovaný polyester
  • Pokyny pro péči: Prát v pračce na 30 °C. Používejte jemné mycí prostředky. Neodstřeďujte do sucha.

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Penál Cam Cam® COPENHAGEN - Green Leaves
Penál Cam Cam® COPENHAGEN - Green Leaves
590 Kč