62 osob(y)
si prohlížejí tento výrobek denně.
Philips AVENT Chůvička SCD620/26 bílo/šedo/mátová

Philips AVENT Chůvička SCD620/26 bílo/šedo/mátová

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
5.468 Kč
4.113 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.355 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A167850

Philips AVENT Chůvička SCD620/26 bílo/šedo/mátová
Vždy zcela nablízku Vašemu miminku.

Philips Avent SCD620 Vám umožní být kdykoli v osobním a bezpečném spojení s Vaším miminkem. Miminko tak uslyšíte ve výborné zvukové kvalitě a uvidíte ve dne i v noci v jasném obrazu (2,7" LCD obrazovka).

2,7'' obrazovka s vysokým rozlišením s krystalově čistým nočním viděním

Pozorujte své miminko ve dne a v noci s funkcí infračerveného nočního vidění, která se ve tmě automaticky zapne. Užijte si noční klid Vašeho miminka s extra velkou, 2,7'' barevnou obrazovkou s vysokým rozlišením.

Dosah až 300 metrů*

Dosah ve vnitřních prostorách až 50 metrů*. Dosah ve volném prostoru až 300 metrů*.

Komunikujte s Vaším dítětem pomocí funkce zpětného mluvení.

Někdy stačí dítěti jen uklidňující zvuk Vašeho hlasu. Jedním zmáčknutím této nepostradatelné funkce můžete mluvit s Vaším s dítětem z kterékoli místnosti.

Jemné ukolébavky, které Vaše dítě uklidní.

Nic neuklidní dítě lépe než pěkná ukolébavka. Z každého pokoje v domě můžete zvolit jednu z 5 uklidňujících melodií a tím rychle a bez problému uspat Vaše dítě.

Osobní a bezpečné spojení s přizpůsobitelnou technologií FHSS.

Jedinečné mobilní částečné spojení pro zcela osobní a bezpečné spojení s Vaším miminkem. Kombinováno s novou, přizpůsobitelnou technologií FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) pro minimální rušení

Poslouchejte své miminko s jasným tónem

Uslyšíte každý smích i škytání v kristalově čisté kvalitě. Nepozorujte jen miminko, ale poslouchejte ho vždy i ve vysoké kvalitě a s čistým tónem.

Energii šetřící ECO modus s ukazatelem spojení

Zapněte ECO modus, aby se snížila spotřeba energie v pokojíčku v klidném čase a i přesto budete vědět díky jedinečnému ukazateli spojení, že jste s miminkem ve spojení. ECO modus vypne přenos audia/videa a jednotky se spojí jen tehdy, když se miminko ozve.

LED ukazatele ukáží, když je jednotka spojena/je v dosahu

Vždy vědět, kdy je chůvička v dosahu a má spojení. Rodičovská jednotka Vám oznámí, když je chůvička mimo dosah a když je slabý zdroj, takže si můžete být jistí, že jste vždy ve spojení s miminkem.

Výborná provozní doba pro kontrolu po celou noc.

Díky praktické, dobíjecí rodičovské jednotky je možný bezkabelový přenos až po 10 hodin do příštího nabití.

Výběr optimální hlasitosti pro Váš domov

Na dětské jednotce můžete nastavit citlivost mikrofonu. Citlivost mikrofonu určí, jaký hluk dětská jednotka zaregistruje, např. chcete slyšet, když Vaše miminko pláče, ale nechcete slyšet, když si povídá

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Avent

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


Philips AVENT Chůvička SCD620/26 bílo/šedo/mátová
5.468 Kč
4.113 Kč