Philips AVENT Chůvička SCD630/26 bílo/šedáPhilips AVENT Chůvička SCD630/26 bílo/šedá

Philips AVENT Chůvička SCD630/26 bílo/šedá


7.259 Kč
Cena
4.879 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
2.380 Kč (33%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A167854

Philips AVENT Chůvička SCD630/26 bílo/šedá
Vždy zcela nablízku Vašemu miminku.

Philips Avent SCD630 Vám umožní po celou dobu osobní a bezpečné spojení s Vaším miminkem. Své miminko uslyšíte ve výborné kvalitě zvuku a uvidíte ve dne i v noci v krystalově čistém obraze na 3,5'' LCD obrazovce.

3,5'' obrazovka s vysokým rozlišením s krystalově čistým nočním viděním

Dívejte se na své miminko ve dne a v noci s infračerveným nočním viděním, které se v noci automaticky zapne. Užijte si noční klid Vašeho miminka s extra velkou, 3,5'' barevnou obrazovkou s vysokým rozlišením. Dvojí digitální Zoom a posunutí pro extra bezpečnost, abyste nepropásli žádný pohyb miminka.

Sledujte teplotu v dětském pokoji.

S teplotním senzorem s individuálním varovným signálem dohlížíte na teplotní klima v místnosti dítěte. Vaše miminko neumí samostatně regulovat svou tělesnou teplotu, takže ho může zneklidnit i malý teplotní výkyv. Individuální teplotní senzor Vás okamžitě uvědomí pomocí digitálního ukazatele na rodičovské jednotce, když se pokojové klima v pokojíčku změní.

Dosah ve vnitřních prostorách až 50 metrů*. Dosah ve volném prostoru až 300 metrů*.

Uklidňující noční světlo a ukolébavky, které uspí dítě.

Není nic lepšího než jemná ukolébavka a jemné noční světlo, které miminko uklidní. Z každé místnosti v bytě můžete zvolit jednu z 5 uklidňujících melodií, aby Vaše dítě rychle usnulo.

Komunikujte s Vaším dítětem pomocí funkce zpětného mluvení.

Někdy stačí dítěti jen uklidňující zvuk Vašeho hlasu. Jedním zmáčknutím této nepostradatelné funkce můžete mluvit s Vaším s dítětem z kterékoli místnosti.

Vibrační alarm

Zosobněte nastavení alarmu a nechte se informovat jemnou a tichou vibrací na rodičovské jednotce.

Osobní a bezpečné spojení s přizpůsobitelnou technologií FHSS.

Jedinečné mobilní částečné spojení pro zcela osobní a bezpečné spojení s Vaším miminkem. Kombinováno s novou, přizpůsobitelnou technologií FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) pro minimální rušení

Poslouchejte své miminko s jasným tónem

Uslyšíte každý smích i škytání v kristalově čisté kvalitě. Nepozorujte jen miminko, ale poslouchejte ho vždy i ve vysoké kvalitě a s čistým tónem.

Energii šetřící ECO modus s ukazatelem spojení

Zapněte ECO modus, aby se snížila spotřeba energie v pokojíčku v klidném čase a i přesto budete vědět díky jedinečnému ukazateli spojení, že jste s miminkem ve spojení. ECO modus vypne přenos audia/videa a jednotky se spojí jen tehdy, když se miminko ozve.

3 ukazatele ruchu a jeden ukazatel spojení

Tři ukazatele ruchu pro zobrazení hladiny hluku v pokoji miminka - i když je rodičovská jednotka na potichu. Díky ukazateli spojení vždy víte, že jste ve spojení. Rodičovská jednotka Vám oznámí, když bude dětská jednotka mimo dosah nebo zdroj slabý, takže si můžete být jisti, že jste vždy s miminkem ve spojení.

Výborná provozní doba pro kontrolu po celou noc.

Díky praktické, dobíjecí rodičovské jednotce je možný bezdrátový přenos až po 10 hodin do příštího nabití.

Výběr optimální hlasitosti pro Váš domov

Na dětské jednotce můžete nastavit citlivost mikrofonu. Citlivost mikrofonu stanoví, jaký ruch bude dětská jednotka přenášet. Např. chcete slyšet, když miminko pláče, ale nechcete slyšet, když si povídá.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Avent

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


Philips AVENT Chůvička SCD630/26 bílo/šedá
7.259 Kč
4.879 Kč
Top značky