Philips Avent Filtr pro zvlhčovač vzduchu HU4102 / 01

Philips Avent Filtr pro zvlhčovač vzduchu HU4102 / 01


Cena
263 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A231776

Philips Avent Filtr pro zvlhčovač vzduchu HU4102 / 01
Filtr zvlhčovače vzduchu Philips Avent zajišťuje dostatečnou absorpci vody a účinnost odpařování. Je vhodný jako náhradní filtr pro zvlhčovače Philips Avent HU4801 a HU4803.

Hygienické zvlhčení vzduchu
Tento filtr o tloušťce 30 mm je vyroben z přírodních vláken se strukturou včelích plástů ve 12 vrstvách, díky ploše 68,200 čtverečních centimetrů poskytuje dostatečný prostor pro absorpci vody a účinné odpařování.

Detaily:
  • Vhodný pro zvlhčovače Philips Avent HU4801 a HU4803
  • Technologie NanoCloud s hygienickým zvlhčováním
  • Barva: bílá
  • Rozměry (D x Š x V): 13 x 3 x 19 cm
  • Obsah: 1 kus

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Avent

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - Philips Avent Filtr pro zvlhčovač vzduchu HU4102 / 01
Průměrné hodnocení výrobku: 1 hodnocení
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze
Philips Avent Filtr pro zvlhčovač vzduchu HU4102 / 01
263 Kč
Top značky