Philips AVENT SCF151/02 mini dudlík dívky 0 - 2 m
Philips AVENT SCF151/02 mini dudlík dívky 0 - 2 m
MOC¹ 191 Kč
162 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Philips AVENT SCF151/02 mini dudlík dívky 0 - 2 m


  • Philips AVENT SCF151/01 Mini dudlík chlapec 0-2 měsíců

MOC¹
191 Kč
Cena
162 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
29 Kč-15%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série PHILIPS AVENT Mini dudlík

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A143271

Philips AVENT SCF151/02 mini dudlík dívky 0 - 2 m
Mini dudlík perfektně padne novorozenci, protože byl vyvinut extra pro miminka. Malá a lehká destička sedí extra tak, aby se nedotýkala nosíku novorozence. Prodyšná destička nabízí optimální cirkulaci vzduchu prostřednictvím otvorů pro ochranu dětské pokožky. Savička má ideální tvar pro správný vývoj čelisti a má kroužek. Z hygienických důvodů může být dudlík sterilizován a je vhodný i do myčky.

• 100% bez BPA
• S hygienickou krytkou
• Malá a lehká destička
• Otvory pro cirkulaci vzduchu
• Vhodné do myčky
• S kroužkem
• Materiál savičky: Silikon

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Avent

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


Naše nejprodávanější

Philips AVENT SCF151/02 mini dudlík dívky 0 - 2 m
MOC¹ 191 Kč
162 Kč
Top značky