Philips AVENT SCF172/50 Dudlík 0-6 m růžové 2 ks

Philips AVENT SCF172/50 Dudlík 0-6 m růžové 2 ks

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 191 Kč
177 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A161224

Philips AVENT SCF172/50 Dudlík 0-6 m růžové 2 ks
Správný tvar pro vývoj čelisti, měkká a symetrická sávička pro přírodní vývoj ústní dutiny, dásní a zoubků - také pokud je vložen dudlík do úst obráceně.

Všechny dudlíky od AVENT jsou ze silikonu Jsou bez zápachu a chutově neutrální a zpravidla vydrží déle než latexové.
Z hygienických důvodů jsou všechny naše dudlíky vybaveny uzávěrem. Vzhledem k tomu, že propouští vzduch, mohou být i sterilizovány v páře.
- Mimo to, mají bezpečnostní kroužek a dírky v plastové části, aby se předešlo podráždění citlivé dětské pokožky.

Uklidňující dudlíky jsou vyrobeny v různých velikostech pro různé věkové skupiny od 0 - 18 měsíců. Dávejte pozor, aby dudlík odpovídal věku dítěte a měl požadovanou velikost.

Podrobnosti:
• Dá se sterilizovat
• S nasaditelnou hygienickou krytkou
• Neobsahuje BPA
• Uklidní Vaše miminko
• Vývojové stupně: 0-6 měsíců
• Vyrobeno podle nejvyšších bezpečnostních standardů
• Balení 2 kusů

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Avent

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


Philips AVENT SCF172/50 Dudlík 0-6 m růžové 2 ks
MOC¹ 191 Kč
177 Kč