Naše alternativa k vyprodanému výrobku

PHILIPS AVENT SCF172/52 Dudlík Trend pro dívky 0 - 6 m
Momentálně vyprodáno

PHILIPS AVENT SCF172/52 Dudlík Trend pro dívky 0 - 6 mMOC¹
191 Kč
Cena
180 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Produkty ze série PHILIPS AVENT Klasik

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A191381

PHILIPS AVENT SCF172/52 Dudlík Trend pro dívky 0 - 6 m
Dudlíky pro správný vývoj čelisti. Dudlíky Philips Avent jsou k dostání v různých velikostech a barvách, které jsou uzpůsobeny různým vývojovým stádiím dítěte. Měkké, symetrické savičky jsou vhodné pro správný vývoj čelisti a zajišťují přirozený vývoj patra, zubů a dásní, i když je dudlík opačně v puse.

Detaily:
  • Barva: žlutá / růžová / průhledná
  • Dekorace: hvězdička
  • Dudlík pro správný vývoj čelisti, symetrický
  • Silikonová savička je bez zápachu a chuťově neutrální
  • Nasazovací hygienická krytka:
  • Bezpečnostní kroužek
  • Vhodné do mikrovlnné trouby a myčky na nádobí
  • Neobsahuje BPA

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

PHILIPS AVENT

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


Naše nejprodávanější

Top značky