PHILIPS AVENT SCF172/72 Dudlík Trend pro dívky 6 - 18 m

PHILIPS AVENT SCF172/72 Dudlík Trend pro dívky 6 - 18 m


  • PHILIPS AVENT SCF1772/71 Dudlík Trend pro kluky 6 - 18 m

MOC¹
191 Kč
Cena
150 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
41 Kč (21%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A191399

PHILIPS AVENT SCF172/72 Dudlík Trend pro dívky 6 - 18 m
Dudlíky pro správný vývoj čelisti. Dudlíky Philips Avent jsou k dostání v různých velikostech a barvách, které jsou uzpůsobeny různým vývojovým stádiím dítěte. Měkké, symetrické savičky jsou vhodné pro správný vývoj čelisti a zajišťují přirozený vývoj patra, zubů a dásní, i když je dudlík opačně v puse.

Detaily:
  • Barva: zeleno-růžovo-průhledná
  • Dekorace: hvězdička
  • Dudlík pro správný vývoj čelisti, symetrický
  • Silikonová savička je bez zápachu a chuťově neutrální
  • Nasazovací hygienická krytka:
  • Bezpečnostní kroužek
  • Vhodné do mikrovlnné trouby a myčky na nádobí
  • Neobsahuje BPA

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Avent

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


PHILIPS AVENT SCF172/72 Dudlík Trend pro dívky 6 - 18 m
MOC¹ 191 Kč
150 Kč
Top značky