Philips AVENT SCF252/00 Náhradní pítko pro hrneček 200 ml

Philips AVENT SCF252/00 Náhradní pítko pro hrneček 200 ml


  • Philips AVENT SCF252/00 Náhradní pítko pro hrneček 200 ml
  • Philips AVENT SCF252/00 Náhradní pítko pro hrneček 200 ml

MOC¹
191 Kč
Cena 142 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
49 Kč (26%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A131608

Philips AVENT SCF252/00 Náhradní pítko pro hrneček 200 ml
Pít bez bryndání

Pítka jsou velmi měkká a byla vyvinuta pro citlivé dásně. Hodí se ideálně pro první krok od kojení nebo lahvičky k hrníčku. Díky jejímu netekoucímu ventilu jsou vhodnou náhradou pro netekoucí hrníčky s pítkem.

Přehled o výrobku:

• Netekoucí - potvrzeno maminkami:
Bez bryndání! Nový, patentovaný ventilek zajistí, že tekutina odchází jen při pití.

• Ideální přechod ke správnému hrníčku - zahnuté pítko pro první kroky:
Zahnuté pítko bylo vyvinuto pro malé děti, aby při pití nemusely příliš zaklánět hlavu. Díky může při pití zachovat přirozené držení týlu.

• Pohodlí pro Vás a Vaše dítě - vyměnitelné s Vaší savičkou "blíže k přírodě":
Měkká pítka na pití bez bryndání mohou nahradit savičky "blíže k přírodě". To Vám dává flexibilitu přechodu z lahvičky na hrníček, jakmile je k tomu dítě připraveno.

• Všechny díly jsou vhodné do myčky

• Materiály bez obsahu BPA

• Od 6. měsíce, barva: modrá

Obsah dodávky:
• 2x měkké pítko
• 2x ventil

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Avent

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


Philips AVENT SCF252/00 Náhradní pítko pro hrneček 200 ml
MOC¹ 191 Kč
142 Kč
Top značky