Philips Avent SCF355 00 Ohřívač lahví a dětské stravy elektrický
MOC¹
25.290 Kč
Cena
990 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
24.300 Kč-96%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A107204

EAN: 8710103654773

Philips Avent SCF355 00 Ohřívač lahví a dětské stravy elektrický
Rychlé a rovnoměrné ohřátí
Tento ohřívač lahví zajistí jemné a rovnoměrné ohřátí v pouhých 3 minutách. Má praktickou funkci rozmrazení a výborně se hodí do všech kuchyní.

Stejnoměrně ohřívá a zachová kvalitu mléka -
V mateřském mléku nevzniknou žádná horká místa, protože mléko při zahřívání neustále cirkuluje.

Ve 3 minutách je mléko hotové!

Jemné rozmrazení Vašeho mléka
Rozmrazte Vaše mléko bezpečně a šetrně v ohřívači, zatímco trávíte čas s Vaším miminkem. To je pohodlnější ve srovnání s rozmrazováním pod tekoucí vodou a rychlejší ve srovnání s rozmrazováním v ledničce. Především je to bezpečnější ve srovnání s rozmrazováním v mikrovlnné troubě.

Kompatibilní se sortomentem od Philips AVENT

Rozměry: 160,4 x 139,9 x 148,55 mm


Dětská láhev NENÖ součástí balení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

PHILIPS AVENT

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


Naše nejprodávanější

Philips Avent SCF355 00 Ohřívač lahví a dětské stravy elektrický
MOC¹ 25.290 Kč
990 Kč