❤ Děkujeme za vaši přízeň ❤
❤ Děkujeme za vaši přízeň ❤
Sleva až
1250 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Philips AVENT SCF560/27 Lahvička Classic 125 ml 0M+ 2 ks

Philips AVENT SCF560/27 Lahvička Classic 125 ml 0M+ 2 ks


MOC¹
327 Kč
Cena
284 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
43 Kč (13%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A131572

Philips AVENT SCF560/27 Lahvička Classic 125 ml 0M+ 2 ks
Méně momentů, kdy není dítěti dobře, zejména v noci - méně kolik

• Zřetelně méně nevolností
• Jedinečný antikolikový ventil
• Pro rostoucí potřeby Vašeho miminka
• 0 % BPA
• Snadné čištění

Zřetelně méně nevolností
Dostatečný spánek a vyvážená strava jsou pro zdraví a dobrý pocit Vašeho miminka nezbytné. Antikolikový ventilek od AVENT Vám pomůže překonat nevolnosti.

Jedinečný antikolikový ventilek
Když miminko pije, pohybuje se speciální ventilek v savičce AVENT, aby vypouštěl vzduch do lahvičky a ne do žaludku miminka. Tak může miminko kontrolovat tok mléka stejně jako při kojení.

Snadné čištění
Lahvička je tvořena jen ze tří komponentů, což zřetelně zjednodušuje čištění. Navíc má krytku, která zajišťuje hygienu na cestách i během úschovy.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Avent

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


Philips AVENT SCF560/27 Lahvička Classic 125 ml 0M+ 2 ks
MOC¹ 327 Kč
284 Kč
Top značky