Philips AVENT SCF566/17 Lahvička Classic 330 ml 3M+
Philips AVENT SCF566/17 Lahvička Classic 330 ml 3M+
MOC¹ 246 Kč
164 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Philips AVENT SCF566/17 Lahvička Classic 330 ml 3M+


MOC¹
246 Kč
Cena
164 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
82 Kč-33%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série PHILIPS AVENT Klasik

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A131576

Philips AVENT SCF566/17 Lahvička Classic 330 ml 3M+
Osvědčený sortiment dětských lahviček byl vylepšen, aby bylo krmení ještě zpříjemněno. Antikolikový systém je nyní integrován v savičce. To dělá čištění a skládání lahvičky ještě snazší.

Speciální funkce:

• Snadné čištění a sešroubování.
Lahvička nevytéká. Díky jedinečnému tvaru se lahvička snadno drží a z každé strany se snadno uchopí. Široké hrdlo a málo dílů zajistí snadné čištění a snadné složení. Jen se čtyřmi díly, širokým hrdlem a zaoblenými rohy je naše lahvička snadná, rychlá a dobře se čistí. Mějte klid, že bude Vaše lahvička během chvíle správně vyčištěná.

• Neobsahuje BPA

• Kompatibilní se sortimentem Philips Avent

• K dispozici různé stupně sání

Podrobnosti:
• Objem: 330 ml
• 0-12 Měsíců
• Vhodné do myčky a mikrovlnné trouby
• Materiál: Lahvička: polypropylen, savička: Silikon

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Avent

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


Naše nejprodávanější

Philips AVENT SCF566/17 Lahvička Classic 330 ml 3M+
MOC¹ 246 Kč
164 Kč
Top značky