Philips Avent Startovací sada
Varianta:
 • Philips Avent Startovací sada
 • Philips Avent Startovací sada

Cena
914 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Produkty ze série PHILIPS AVENT Natur

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A301334

Philips Avent Startovací sada
Tento text je přeložen automaticky.
Natural Láhev, 260 ml:
Kojenecká láhev Naturnah s velmi měkkou savičkou připomíná prs. Široká savička podobná prsu s flexibilním Spiral design a pohodlným polštářkem umožňuje pití blízké přírodě pro bezproblémovou kombinaci kojení a krmení z láhve.
Široká savička ve tvaru prsu podporuje dítě v pití blízkém přírodě a usnadňuje kombinaci kojení a krmení z láhve. Dudlík má speciální měkkou strukturu, která napodobuje pocit u prsu. Flexibilní Spiral design v kombinaci s naším jedinečným komfortním polštářkem vytváří pružnou savičku, která umožňuje pití v blízkosti přírody, aniž by savička sklouzávala. Antikolikový systém snižuje koliku a nepohodlí tím, že udržuje vzduch v bříšku dítěte. Díky jedinečnému tvaru se láhev snadno drží a uchopuje z jakéhokoli směru, což je maximálně pohodlné i pro malé dětské ručičky. Široké ploché hrdlo umožňuje snadné plnění a čištění. Láhev se skládá pouze z několika dílů pro rychlou a snadnou montáž.

Natural Láhev, 125 ml:
Kojenecká láhev Naturnah s velmi měkkou savičkou připomíná prs. Široký dudlík podobný prsu s flexibilním Spiral design a pohodlným polštářkem umožňuje pití v blízkosti přírody pro bezproblémovou kombinaci kojení a krmení z láhve.Široký dudlík podobný prsu podporuje dítě v pití v blízkosti přírody a usnadňuje kombinaci kojení a krmení z láhve. Dudlík má speciální měkkou strukturu, která napodobuje pocit u prsu. Flexibilní Spiral design v kombinaci s jedinečným komfortním polštářkem Avent vytváří pružnou savičku, která umožňuje pití v blízkosti přírody, aniž by savička sklouzávala. Antikolikový systém snižuje koliku a nepohodlí tím, že udržuje vzduch v bříšku dítěte. Díky jedinečnému tvaru se láhev snadno drží a uchopuje z jakéhokoli směru, což je maximálně pohodlné i pro malé dětské ručičky. Široké hrdlo lahve umožňuje snadné plnění a čištění. Láhev se skládá pouze z několika dílů pro rychlou a snadnou montáž.

Dudlík:
V prvních měsících a letech života se vše točí kolem blaha potomka. Aby nastávající maminky a novopečení rodiče prožili tento výjimečný čas co nejpohodlněji, jsou nepostradatelní malí každodenní pomocníci. Protože každé dítě potřebuje v různých fázích vývoje individuální podporu.
Dudlík je jednodílný silikonový dudlík s roztomilým medvídkem Design . Flexibilní savička child je pro děti pohodlná a je vhodná pro děti do 3 měsíců.

Podrobnosti o produktu:
 • Philips Avent Soothie má uklidňující účinek a podporuje přirozený sací reflex nedonošených dětí.
 • Neobsahuje BPA, je bez chuti a zápachu, takže ho vaše dítě snáze přijme.
 • Lze mýt v myčce nádobí
 • Lze sterilizovat ve sterilizátoru Philips Avent .
 • Přirozené pití z širokého, prsnímu dvorci podobného dudlíku
 • Velmi měkká savička napodobuje pocit prsu
 • Kompatibilní s řadou Phillips Avent Naturnah
 • Snadná manipulace a čištění, rychlá a snadná montáž
 • Lahve neobsahují BPA
 • Ergonomický tvar pro maximální pohodlí
 • Láhve s antikolikovým systémem
Rozsah dodávky:
 • 2 x Natural láhev 260 ml, jednorožec
 • 2 x Natural láhev 125 ml, průhledná
 • 2 x dudlík Soothie

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

PHILIPS AVENT

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


Naše nejprodávanější

Philips Avent Startovací sada
Philips Avent Startovací sada
914 Kč