Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Philips Avent Video-chůvička SCD831/26 Entry Version
Momentálně vyprodáno

Philips Avent Video-chůvička SCD831/26 Entry Version


Cena
4.872 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A270606

Philips Avent Video-chůvička SCD831/26 Entry Version
Vždy zcela nablízku Vašemu miminku.
Osobní a bezpečná s technologií A-FHSS. Philips Avent SCD630 Vám umožní po celou dobu osobní a bezpečné spojení s Vaším miminkem. Miminko tak uslyšíte ve výborné zvukové kvalitě a uvidíte ve dne i v noci v jasném obrazu (7" LCD obrazovka).

Osobní, bezpečné a přizpůsobitelné FHSS
Jedinečné mobilní částečné spojení pro zcela osobní a bezpečné spojení s Vaším miminkem. Kombinováno s novou, přizpůsobitelnou technologií FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) pro minimální rušení

barevný displej 6,1 cm (2,7 ")
Dívejte se na své miminko ve dne a v noci s infračerveným nočním viděním, které se v noci automaticky zapne. Užijte si noční klid Vašeho miminka s extra velkou, 2,7'' barevnou obrazovkou s vysokým rozlišením.

Jasný tón a optimální obraz
Uslyšíte každý smích i škytání v kristalově čisté kvalitě. Nepozorujte jen miminko, ale poslouchejte ho vždy i ve vysoké kvalitě a s čistým tónem.

ECO modus
Zapněte režim ECO, abyste snížili spotřebu energie v době, kdy je v dětském pokoji klid a stále víte, že jste připojeni k vašemu dítěti prostřednictvím jedinečného displeje. ECO modus vypne přenos audia/videa a jednotky se spojí jen tehdy, když se miminko ozve.

Stále v dosahu
Vždy vědět, kdy je chůvička v dosahu a má spojení. Rodičovská jednotka Vám oznámí, když je chůvička mimo dosah a když je slabý zdroj, takže si můžete být jistí, že jste vždy ve spojení s miminkem.

Dosah 300 metrů
Dosah ve vnitřních prostorách až 50 metrů*. Dosah ve volném prostoru až 300 metrů*.

chod na baterie až 10 hodin
Díky praktické, dobíjecí rodičovské jednotce je možný bezdrátový přenos až po 10 hodin do příštího nabití.

Funkce zpětného mluvení
Někdy stačí dítěti jen uklidňující zvuk Vašeho hlasu. Jedním zmáčknutím této nepostradatelné funkce můžete mluvit s Vaším s dítětem z kterékoli místnosti.

Vlastnosti:
 • Nastavitelná citlivost zvuku
 • Přizpůsobitelný pozorovací úhel
 • Režim "Pouze zvuk"
 • Automatická funkce nočního infračerveného vidění
 • chod na baterie až 10 hodin
 • Klip na pásek
 • Nastavení světlosti:
 • ECO modus
 • Přenosné a bez kabelu
 • Ukazatel spojení a dosahu:
 • Alarm při nízkém stavu baterie a při přerušeném spojení
 • 5 ukolébavek
 • Nabíjení přes mini USB
 • Funkce zpětného mluvení

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

PHILIPS AVENT

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


Naše nejprodávanější

Top značky