Philips pití Avent cup náhradní zobák SCF745 / 00

Philips pití Avent cup náhradní zobák SCF745 / 00


Varianta:
  • Philips pití Avent cup náhradní zobák SCF745 / 00
  • Philips pití náhradního zobáku Avent cup SCF252 / 05

Cena
147 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A285980

EAN: 8710103916048

Philips pití Avent cup náhradní zobák SCF745 / 00
Tento text je přeložen automaticky.
Kousavý nápojový zobák pro pěstování zubů. Měkké pitné zobáky Philips Avent jsou jemné na dásní a přesto se pevně zakousnou, když se objeví první zuby. Patentovaný ventil Avent zajišťuje, že kapalina vychází pouze při pití.

Žádné další úniky! Nový patentovaný ventil Avent zajišťuje, že se tekutina vyvíjí pouze tehdy, když vaše dítě pije z hubice.

Úhlový nápojový zobák byl navržen tak, aby učil malé děti pít z šálku.

Philips Avent Nápoj zobáku lze snadno sestavit. Všechny Tele jsou vhodné do myčky pro větší pohodlí.

Pití zobáku Philips Avent jsou vyrobeny z materiálů bez obsahu BPA nebo z materiálů s 0% BPA. (kromě skleněných lahví) a také náš kompletní sortiment šálků (kromě šálku na pití pro dospělé a šálku Easy Sippy s výtokem na pití). Takže se můžete vždy spojit a najít šálek, který nejlépe odpovídá vývoji vašeho dítěte.

Batole potřebují příjemný a snadno použitelný zobák na pití, který je nejen šetrný k dásním a patra, ale také vydrží rostoucí zuby. Pohár zobáku poskytuje obojí díky svému jemnému nápojovému zobáku odolnému proti kousnutí.

Detaily produktu:
  • 2 x měkký nápojový zobák odolné vůči kousnutí
  • Fáze vývoje: 6 m + / 9 m +
  • Bez BPA
  • Vhodné do myčky nádobí
  • Design: Transparentní
  • Materiál: silikon

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

PHILIPS AVENT

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


Naše nejprodávanější

Philips pití Avent cup náhradní zobák SCF745 / 00
147 Kč