PINK OR BLUE Hudební kolotoč - plyšové hračky

PINK OR BLUE Hudební kolotoč - plyšové hračky


1.018 Kč
Cena
569 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
449 Kč (44%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A088954

PINK OR BLUE Hudební kolotoč - plyšové hračky
Hudební kolotoč - plyšové hračky
Číslo výrobku: 0012

Hudba ukolébá miminko.

Podrobnosti:
• Materiál: Velmi měkký plyš
• Včetně tyčky
• Rozměr: 62 x 31 cm

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

pink or blue

Pink or Blue – velmi kvalitní dětské vybavení

Vývoj miminka je v prvních 18 měsících napínavý a plný překvapení. Kvůli získání podpory pro Vaše dítě v této napínavé době nabízí Pink or Blue se svou řadou výrobků pro novorozence a miminka vše, co Vy a Vaše dítě na začátku potřebujete - od prvních hraček, přes měkounké oblečení pro miminko, po praktické pomocníky v každodenním dni. Protože jde o to nejdůležitější ve Vašem životě, stojí u Pink or Blue vysoká kvalita všech výrobků na prvním místě. Aby si ji mohl každý dovolit, jsou příznivé ceny nutností.


PINK OR BLUE Hudební kolotoč - plyšové hračky
1.018 Kč
569 Kč
Top značky