Pinolino bedna na nářadí Erwin

Pinolino bedna na nářadí Erwin


Cena
599 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A233737

Pinolino bedna na nářadí Erwin
Pestrobarevná bedna na nářadí Erwin potěší srdce každého malého řemeslníka. Mohou zde zatloukat a šroubovat - bedna na nářadí je optimálním prvním vybavením malého kutila, současně hravě trénuje motorické dovednosti a představivost. Do masivní bedny z buku lze uschovat veškeré nářadí, které bude rychle k dispozici při další příležitosti.

Podrobnosti:
  • Masivní dřevo: Buk, lakováno čirým a barevným lakem
  • Rozměry: 25 x 12 x 14 cm
  • 13 dílů: 1 bedna na nářadí, 1 kladivo, 1 pila, 1 pravítko, 1 úhelník, 1 kleště, 1 šroubovák, 1 klíč, 2 šrouby, 2 matice
  • Věk: od 3 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými dílky.

O značce Pinlino:
Pinolino je na trhu již od roku 1997 a nabízí širokou paletu dětského nábytku,doplňků a hraček. Pinolino vyrábí svůj rozmanitý sortiment ve třech vlastních továrnách. Promyšlená kombinace zboží, dobrého servisu a přiměřených cen dělá z Pinolina toho správného partnera. Ambiciózní cíl společnosti je dosáhnout na všech úrovních maximální spokojenosti zákazníka. Vysoce kvalitní materiály, přesnost a smysl pro detail, vytvářejí z nábytku od značky Pinolino oblíbené kousky do každého pokoje.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Pinolino bedna na nářadí Erwin
599 Kč
Top značky