Pinolino hasičská stanice Ben s příslušenstvím
eko -17%
Pinolino hasičská stanice Ben s příslušenstvím

Pinolino hasičská stanice Ben s příslušenstvím


2.661 Kč
Cena
2.221 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
440 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A347995

EAN: 4035769052805

Pinolino hasičská stanice Ben s příslušenstvím
Tento text je přeložen automaticky.
S touto skvělou hasičskou stanicí si vaše dítě užije spoustu zábavy!

Dvanáctidílná hasičská stanice obsahuje 1 hasičskou stanici, 1 dům, 3 vozidla a 7 dílků příslušenství.
Kromě toho je k dispozici garáž, posuvná tyč a zatahovací hadice.

Díky kvalitnímu zpracování je hasičská stanice Ben nádhernou hračkou na mnoho let - ideální dárek k narozeninám nebo Vánocům.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 55 x 25 x 32 cm
  • Částečně masivní: vápno a MDF, bezbarvý a barevný lak
  • S garáží, posuvnou tyčí a rolovací hadicí
  • 12 dílků: 1 hasičská stanice, 1 dům, 3 vozidla, 7 doplňků
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení!

O Pinolino :
Pinolino vyvíjí, vyrábí a distribuuje široký sortiment dětského nábytku, doplňků a hraček od roku 1997. Pinolino vyrábí svůj rozmanitý sortiment ve třech vlastních továrnách. Přesvědčivá kombinace článků orientovaných na trh, dobrého servisu a rozumných cen dělá z Pinolino toho pravého partnera. Ambiciózním cílem společnosti je dosáhnout co největší spokojenosti zákazníků na všech úrovních. Vysoce kvalitní materiály, preciznost a velký důraz na detail dělají z nábytku Pinolino oblíbené kousky pro každou domácnost.

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Pinolino hasičská stanice Ben s příslušenstvím
Pinolino hasičská stanice Ben s příslušenstvím
2.661 Kč
2.221 Kč