Pinolino obří mikádo Snorre
Cena 437 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A203840

Pinolino obří mikádo Snorre
Obří mikádo je ideální venkovní hra pro celou rodinu.

Klasická hra je nejen zábava, ale zároveň hravou formou rozvíjí motoriku a koordinaci hlavy a rukou malých hráčů. Jednoduše umístěte tyče do svazku a pusťte je. Nyní je třeba, aby jste mikádové tyčky opatrně vyndavali za pomoci trpělivosti a dovednosti, a to tak aniž by jste nepohnuli žádnou jinou tyčkou; díky bavlněnému obalu je možné venkovní hru opět rychle zabalit a opět ji vzít kdykoliv s sebou.

Podrobnosti:
 • masivní dřevo Borovice, bíle nalakovaná
 • 25 díly 24 tyček, 1 bavlněná taška jako obal na hru
 • Tyčky: Průměr 1,2 cm, délka 75 cm
 • Věk: od 4 - 99 let

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Používat pouze za dozoru dospělých. Nebezpečí zranění.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Pinolino obří mikádo Snorre
  437 Kč
  Top značky