❤ 7x více babypoints ❤
❤ 7x více babypoints ❤
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Pinolino ponk Heinz

Pinolino ponk Heinz


Cena
2.087 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A233734

EAN: 4035769045807

Pinolino ponk Heinz
Díky kvalitnímu ponku se malí řemeslníci stávají velkými.
Mohou zde zatloukat, vrtat a pracovat- "Heinz" poskytuje dokonalý základ pro první ručně vytvářené pokusy; současně ponk hravě trénuje motorické dovednosti a představivost. Díky četným nástrojům, šroubům, maticím a podložkám se malí kutilové nikdy nebudou nudit; pomocí držáku nástrojů a spodní police může být velká pracovní deska plně využita.

Podrobnosti:
  • Masivní dřevo: bříza, lakováno bezbarvým a barevným lakem
  • Se svěrákem, odkládací plochou a držáky na nářadí
  • Rozměry: 54 x 32 x 67 cm
  • Rozměry pracovní desky: 44 x 28 x 42 cm
  • 17 dílů 1 ponk, 1 kladivo, 1 pila, 1 úhelník, 1 šroubovák, 1 klíč, 3 šrouby, 3 matice, 5 podložek
  • Včetně svěráku
  • Věk: od 3 let

Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými dílky.

O značce Pinlino:
Pinolino je na trhu již od roku 1997 a nabízí širokou paletu dětského nábytku,doplňků a hraček. Pinolino vyrábí svůj rozmanitý sortiment ve třech vlastních továrnách. Promyšlená kombinace zboží, dobrého servisu a přiměřených cen dělá z Pinolina toho správného partnera. Ambiciózní cíl společnosti je dosáhnout na všech úrovních maximální spokojenosti zákazníka. Vysoce kvalitní materiály, přesnost a smysl pro detail, vytvářejí z nábytku od značky Pinolino oblíbené kousky do každého pokoje.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Pinolino ponk Heinz
2.087 Kč