Pinolino Přívěs zvíře Pegasus
Cena
345 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A233742

EAN: 4035769045821

Pinolino Přívěs zvíře Pegasus
Tento text je přeložen automaticky.
Krásné tažné zvíře ve tvaru houpacího koně s efektem učení.
Tahací zvíře „Pegasus“ hravě trénuje koordinační a motorické dovednosti vašeho dítěte. Stačí chytit lano a začít chodit a Pegasus následuje s velkým houpacím efektem na každém kroku vysoce kvalitní zpracování zaručuje dlouhodobé potěšení a činí tahané zvíře velkým společníkem po mnoho let.

Podrobnosti:
  • Lakované: MDF, oranžové a bílé lakované
  • Rozměry: 24 x 7 x 21 cm
  • S tahací šňůrou
  • S výkyvným efektem při tahání
  • Doporučeno pro děti od 1 do 5 let

úcta
Nevhodné pro děti do 12 měsíců. Nebezpečí uškrcení v důsledku smyčky.

O Pinolino:
Pinolino vyvíjí, vyrábí a prodává širokou škálu dětského nábytku, doplňků a hraček od roku 1997. Pinolino vyrábí své rozmanitý sortiment ve svých třech vlastních továrnách. Přesvědčivá kombinace tržně orientovaných předmětů, dobré služby a příznivé ceny z vás učiní Pinolino tím správným partnerem. Ambiciózním cílem společnosti je dosáhnout co největší spokojenosti zákazníků na všech úrovních. Vysoce kvalitní materiály, přesnost a velká pozornost k detailu dělají z nábytku Pinolino oblíbený pro každý domov.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Pinolino Přívěs zvíře Pegasus
345 Kč