Pinolino Topinkovač Steffen
Cena
549 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A233730

Pinolino Topinkovač Steffen
Děti milují, když mohou napodobovat dospělé; hra s topinkovačem zároveň podporuje fantazii a vyzývá k přehrávání různých rolí. Jak máte rádi svou topinku? Pomocí otočného tlačítka na boku mohou děti nastavit , jak křupavý chléb bude; stisknutím páčky vyskočí oba plátky chleba z topinkovače a mohou být podávány. S toustovačem "Steffen" je zábava zaručena, je také ideálním doplňkem pro dětské kuchyně nebo obchody.

Podrobnosti:
  • dřevo: Lípa a MDF, pestře lakované,
  • Rozměry: 18 x 7 x 10 cm
  • Miska 100% ABS
  • 3 dílů 1 topinkovač, 2 kousky topinek
  • Věk: od 3 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými dílky.

O značce Pinolino:
Pinolino je na trhu již od roku 1997 a nabízí širokou paletu dětského nábytku,doplňků a hraček. Pinolino vyrábí svůj rozmanitý sortiment ve třech vlastních továrnách. Promyšlená kombinace zboží, dobrého servisu a přiměřených cen dělá z Pinolina toho správného partnera. Ambiciózní cíl společnosti je dosáhnout na všech úrovních maximální spokojenosti zákazníka. Vysoce kvalitní materiály, přesnost a smysl pro detail, vytvářejí z nábytku od značky Pinolino oblíbené kousky do každého pokoje.

Příslušenství

Cena
557 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Pinolino Topinkovač Steffen
549 Kč
Top značky