Dnes tající slevy 🍦
Dnes tající slevy 🍦
Slevový kupon
až na 1750 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zde
Pippi Strýček 60 cm
NOVINKA
Cena
1.539 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A333274

EAN: 7315624437570

Pippi Strýček 60 cm
Tento text je přeložen automaticky.
Seznamte se s Malým strýčkem, přátelským jablečným hřebcem Pipi Dlouhé punčochy! Nyní se každé dítě může mazlit a hrát si se svým vlastním strýčkem. Udělejte to, co Pippi, a zvedněte koně vysoko nad hlavu! Tento nádherný plyšový kůň s vyšívanýma očima a nozdrami je velmi oblíbený.

S hračkami Pippi může vaše dítě převyprávět jeden z oblíbených příběhů o Pipi Dlouhé Punčochě nebo si vytvořit vlastní dobrodružství!

Hrajte si s nejsilnější dívkou na světě! Není divu, že si Pippi oblíbilo mnoho dětí. Příběhy Astrid Lindgrenové o Pippi Langstrumpf stále baví děti všech věkových kategorií a klasické ilustrace Ingrid Vang Nymanové vdechují hračkám hravý život.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 65 x 20 x 60 cm
  • Materiál: bavlna a polyester
  • Pokyny pro praní: ruční praní
  • Hmotnost: přibližně 0,9 kg
  • Povzbuzuje dítě ke hře
  • Věk: od 12 měsíců


Bezpečnost
Před použitím odstraňte obal.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Pippi Strýček 60 cm
Pippi Strýček 60 cm
1.539 Kč