Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Pístová drážka BRIO®
-11%
Momentálně vyprodáno
MOC¹
321 Kč
Cena
285 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
36 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A341697

EAN: 7312350302523

Pístová drážka BRIO®
Tento text je přeložen automaticky.
Vítejte v úžasném světě hudby s touto pístovou flétnou. Tato hudební hračka se díky hladké, přírodní dřevěné struktuře dobře drží v ruce. Dává malým dětem příležitost hravou formou se poprvé seznámit s nádherným světem hudby. Stačí zatáhnout za špendlík a objevit různé zvuky, které můžete vydávat!

Vyrobeno z evropského bukového dřeva s certifikátem FSC a vysoce kvalitního plastu pro snadné čištění. S hudební hračkou od společnosti BRIO se může zapojit celá rodina a společně objevovat svět hudby.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry balení (délka x šířka): 17 x 3 cm
  • Materiál: bukové dřevo (certifikováno FSC)
  • Materiál ústních částí: Plastové
  • Věk: od 18 měsíců

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


Naše nejprodávanější