Poslední šance
Poslední šance
10% sleva
ED8589
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Play-Doh Town - hasičárna

Play-Doh Town - hasičárna

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

MOC¹ 764 Kč
558 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 206 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A161439

Play-Doh Town - hasičárna
V hasičárně z města Play-Doh je garantováno množství ohnivé zábavy při modelování. Hasičárna se dá barevně ozdobit pomocí Play-Doh a pak se s ní dá hrát. S vodním dělem na střeše se produkuje modelínová voda. Záchranářský pes se nemůže dočkat dalšího zásahu. Za odměnu po vykonané práci mu dá hasič umodelovanou kost. Aktuální: Tato sada obsahuje 4 nádobky Play-Doh, které se dají vrstvit a díky vzhledu domu vytvoří hořící stěnu. Ruce exkluzivního hasiče jsou flexibilní a mohou držet umodelované příslušenství. Tato sada obsahuje: Hasičárnu, 4 dózy Play-Doh modelíny Ó 56 g, vodní hydrant, hasiče, záchranářského psa a další příslušenství.

Doporučení: S dalšími figurkami a sadami vznikne svět plný možností.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: B3415EU4
• Věk: od 3 let.

Upozornění!
Upozornění: Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Upozornění pro rodiče: Obsahuje pšenici, není poživatelné: Po hraní umístěte hmotu zpět do dózy.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Play-Doh Town - hasičárna
MOC¹ 764 Kč
558 Kč