PlayBIG Bloxx Máša a medvěd - bazén

PlayBIG Bloxx Máša a medvěd - bazén

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 7 kusy k dispozici!

MOC¹ 545 Kč
493 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 52 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A138695

PlayBIG Bloxx Máša a medvěd - bazén
Když je v létě opravdu vedro, tráví ráda malá Máša a její kamarád Míša, medvěd, čas u bazénu. Obzvláště skluzavka se drzé Máše moc líbí. Sada PlayBIG Bloxx Máša a medvěd - bazén obsahuje 29 dílů. S kostkami se ti bude dobře a snadno stavět bazénové prostředí. Najdeš tu i figurku Máši a Míši.

PlayBIG Bloxx jsou vyrobeny z kvalitní umělé hmoty a lze je kombinovat se známými hracími kostkami. Společně s ostatními hracími sadami z kolekce PlayBIG Bloxx Máša a medvěd si můžete zahrát oblíbené scénky.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 800057094
• Rozměry: 33 x 22,5 x 16 cm
• Věkové doporučení: Od 1,5 roku do 5 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


PlayBIG Bloxx Máša a medvěd - bazén
MOC¹ 545 Kč
493 Kč