PlayBIG Bloxx Míšův dům

PlayBIG Bloxx Míšův dům

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!

1.490 Kč
1.257 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 233 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A138700

PlayBIG Bloxx Míšův dům
Celosvětove známá a oblíbená pohádka "Máša a medvěd" z TV série. Třetí nejsledovanější pohádka celého národa. Rozdílné charaktery Míši, cirkusového medvěda, a Máši, malé dívky, která ho nenechá nikdy v klidu.

Sada Míšův dům přivede děti do pohádkové lesní říše drzé Máši a medvěda. Sada obsahuje 163 dílů a figurku Míši a Máši. Dle návodu je možné postavit velký, dřevěný dům s obývákem a ložnicí. V zahrádce je dostatek místa na umístění voňavých kytiček. Dřevěná lavice a velký stůl zvou k posezení. Když svítí sluníčko je možné posadit se na terasu do křesla.

Kostky a hrací figurky ze série PlayBIG Bloxx jsou vyrobeny z kvalitní umělé hmoty a lze je kombinovat s ostatníma kostkama. Společně s ostatními hracími sadami z kolekce PlayBIG Bloxx Máša a medvěd si můžete zahrát oblíbené scénky.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 800057098
• Rozměry: 54 x 31 x 30 cm
• Věkové doporučení: Od 1,5 roku do 5 let.

Příslušenství

Cena
479 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


PlayBIG Bloxx Míšův dům
1.490 Kč
1.257 Kč