PlayBIG Bloxx Prasátko Peppa - Domeček na hraní
Momentálně vyprodáno

PlayBIG Bloxx Prasátko Peppa - Domeček na hraní

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.190 Kč
890 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 300 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A114484

PlayBIG Bloxx Prasátko Peppa - Domeček na hraní
stavebnice Peppa Pig - domek
Číslo výrobku: 800057076

Podrobnosti:
• Všechny stavební sady jsou použitelné s Duplo-stavebními kostkami
• Díky skvělému zpracvání plastových kostek se mohou snadno očistit.
• Věkové doporučení: Od 1,5 roku do 5 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.