playgro Mini-bath kachny 4 kusy
Cena
130 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A283721

EAN: 9321104874801

playgro Mini-bath kachny 4 kusy
Tento text je přeložen automaticky.
Čtyři barevné kachny mini-vaničky jsou nutností v každé vaně.

Na B adenu je spousta zábavy a děti se mohou také ponořit do fantastického fantazijního světa ve vodě. Zvláštností mini koupacích kachen je jejich vodotěsná forma, díky které se ani koupací voda ani nečistoty nemohou dostat do koupací hračky. To zabraňuje tvorbě plísní uvnitř. Děti a rodiče si mohou hrát s kachny s mini koupelí bez obav.

Detaily produktu:
  • Rozměry: 6 cm
  • Materiál: 100% PVC
  • Bisfenol A -free
  • Kachny jsou nepromokavé
  • Věk: od 6 měsíců
Pozor
Používejte pouze v mělké vodě pod dospělou osobou dozor. Omyjte v teplé mýdlové vodě. Důkladně opláchněte čistou vodou. Vysušte na vzduchu a skladujte v chladném a suchém prostředí. Chraňte před přímým slunečním světlem, nevystavujte teplotám nad 40 stupňů Celsia. Před použitím prosím odstraňte všechny obaly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

playgro Mini-bath kachny 4 kusy
playgro Mini-bath kachny 4 kusy
130 Kč