Sbírejte babypoints!
Sbírejte babypoints!
Dnes až
10x více bodů!
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
playgro Music Mobile na cestách
Cena
753 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A274200

EAN: 9321104854797

playgro Music Mobile na cestách
Tento text je přeložen automaticky.
Hudební mobil lze používat doma i na cestách. S klipem je připevněn v záblesku oka k kočárku nebo postýlce. Roztomilé závěsné postavy jsou udržovány v silných barvách a podporují kognitivní schopnosti dítěte, dále jsou trénovány smysly (vidění a slyšení) dítěte. Hudební mobil může hrát 3 různé melodie a obsahuje rotující prvky. Vyrobeno z vysoce kvalitních a odolných materiálů.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 24 x 28 x 33 cm
  • Materiál: 8% Polyester, 61% ABS, 19 % PP, 7% EVA, 5% POM
  • Péče: omyvatelné vlhkým hadříkem
  • Včetně baterií: 3 x 1,5 V AA
  • Věk: od 0 až 5 měsíců
úcta
Lze prát vlhkým hadříkem. Není vhodné k ponoření do vody. Baterie jsou součástí balení. Hrozí nebezpečí zranění v důsledku zapletení. Visí mimo dosah dětí. Jakmile se dítě může postavit na ruce a kolena, vyjměte mobil z kolébky nebo ohrádky. Nezavěšujte mobil přímo nad dítětem. Montáž je vyžadována dospělou osobou.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

playgro Music Mobile na cestách
753 Kč