playgro Music play bow bow of the forest for the way

playgro Music play bow bow of the forest for the way


Cena
1.132 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A274165

EAN: 9321104869869

playgro Music play bow bow of the forest for the way
Tento text je přeložen automaticky.
Barevný luk s legračními závěsnými prvky a hracím mechanismem je vhodný již pro děti od 0 měsíců.

Funkce otočení o 180 ° a svorky umožňují připevnění luku na kočárky nebo dětské autosedačky. Strukturovaný kroužek na zuby, závěsná hudební postava, chrastící prvky a zrcadla poskytují nejen zábavu, ale také trénink pro smysly, jako je zrak, dotek a sluch. Kromě toho jsou podporovány jemné motorické dovednosti dětí. Vyrobeno z vysoce kvalitních a odolných materiálů, bez BPA plastu.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 5 x 45 x 39 cm
  • Materiál: 17% polyester, 74% ABS, 4% EVA, 0,2% PETG, 4% PP, 1% železo
  • Věk: od 0 měsíců
úcta
Abyste se vyhnuli možnému zranění zapletením, odstraňte prosím tuto hračku, jakmile se vaše dítě začne postavit na rukou a kolenou. Před použitím prosím odstraňte všechny obaly. Tento produkt obsahuje knoflíkovou nebo knoflíkovou buňku. Požití knoflíku nebo knoflíkové baterie může způsobit vnitřní chemické popálení a smrt během pouhých dvou hodin. Použité baterie okamžitě zlikvidujte. Nové a použité baterie uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se domníváte, že baterie byly spolknuty nebo vloženy do kterékoli části těla, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Možné zamotání nebo uškrtení zranění během připevnění k postýlce nebo ohrádce. Neaplikujte na dětskou postýlku nebo ohrádku. Před použitím prosím odstraňte všechny obaly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

playgro Music play bow bow of the forest for the way
1.132 Kč