Playgro Plyšové auto s hudbou a světelnými efekty

Playgro Plyšové auto s hudbou a světelnými efekty


Cena
2.032 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A274204

EAN: 9321104863621

Playgro Plyšové auto s hudbou a světelnými efekty
Tento text je přeložen automaticky.
Plyšové plyšové auto vás zve k posezení a hraní. Interaktivní herní modul nabízí odnímatelný volant s mnoha vzrušujícími možnostmi uchopení a dotyku. Hrací modul lze také připojit k kočárku a poskytuje rozmanitost na cestách. Integrované zrcadlo slouží k podpoře sebepojetí. V praktické úložné síti na zadní straně plyšového vozu je prostor pro hračky a další náčiní. Vyrobeno z vysoce kvalitních a odolných materiálů.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 53 x 62 x 26 cm
  • Materiál: 79% polyester, 2% polypropylen, 1% PET, 13% ABS, 2% PP, 0,2% nylon, 2,73% hliník / železo, 0,1% PE-pěna, 0,1% PU-pěna
  • Péče: omyvatelné na povrchu
  • Potřebné baterie: 2 x 1,5 V AA
  • Věk: od 6 měsíců
úcta
Před použitím prosím odstraňte všechny obaly. Baterie nejsou součástí balení.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Playgro Plyšové auto s hudbou a světelnými efekty
2.032 Kč