PLAYMOBIL® 1 2 3 Lví výběh 9378

PLAYMOBIL® 1 2 3 Lví výběh 9378


Cena
286 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A234029

PLAYMOBIL® 1 2 3 Lví výběh 9378
Ve lvím výběhu je právě čas krmení. Ošetřovatelka hladovým lvům hodí kus masa. Ti se hned pustí do jídla. "V klidu, vy dva", volá ošetřovatelka. "Je toho dost pro všechny." S jasnými barvami a kulatými tvary je PLAYMOBIL®-1.2.3 vhodný zejména pro dětské ručky. Sady jsou robustní, barevné a bez malých součástí. Různé funkce hraní a učení zaručují dlouhou zábavu.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 18 x 18 x 10 cm
  • Figurky: 1 ošetřovatelka
  • Zvířata: 2 lvi
  • Příslušenství: 1 skála se stromem, 3 ploty, 1 maso
  • Lze kombinovat s artiklem 9377 ZOO: Lví výběh může být umístěn na zadní straně skály s přístupem do druhé jeskyně. Přiloženou základní desku a tři plotové prvky lze volně umístit.
  • Věk: od 18 měsíců
Upozornění
Nevhodné pro děti do 18 let kvůli riziku spolknutí malých částí.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

PLAYMOBIL® 1 2 3 Lví výběh 9378
286 Kč
Top značky