Playmobil 70287 SCOOBY-DOO! Scooby & Shaggy

Playmobil 70287 SCOOBY-DOO! Scooby & Shaggy


Cena
364 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Produkty ze série PLAYMOBIL® Scooby-Doo

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A282767

EAN: 4008789702876

Playmobil 70287 SCOOBY-DOO! Scooby & Shaggy
Tento text je přeložen automaticky.
"Scooby a Shaggy byli navždy nejlepší přátelé. Ve skutečnosti se oba zajímají více o jídlo než o lov duchů, ale když dostanou chutné Scooby občerstvení, jsou vždy připraveni jít ven. Tentokrát jsou na stopě zářícího ducha, který visí v noci. Scooby se pustí do hledání s baterkou - naštěstí Shaggy má s sebou Scooby Snack jako jídlo na cestu. Zajímalo by mě, co stojí za záhadným světelným duchem.

Herní sada obsahuje Scooby-Doo postavy Shaggy, Scooby-Doo a Blue stone the Great s strašidelnými róby. Kapota ducha svítí ve tmě. Scooby-Doo může stát na zadních tlapkách se stojánkem a držet si své občerstvení Scooby sám.

Detaily produktu:
  • Figures: 1 Shaggy Rogers, 1 muž
  • Zvířata: 1 pes ""Scooby-Doo
  • Příslušenství: 1 duch ducha, 1 duch ducha, 1"" duch ducha "", 1 svítilna, 1 lano, 1 hamburger , 1 Tetra Pak, 1 stojan Scooby-Doo
  • Oblečení duchů svítí ve tmě
  • Věk: od 5 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Riziko udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty!"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Playmobil 70287 SCOOBY-DOO! Scooby & Shaggy
Playmobil 70287 SCOOBY-DOO! Scooby & Shaggy
364 Kč