Playmobil 9388 The Real Ghostbusters Stantz a Skybike

Playmobil 9388 The Real Ghostbusters Stantz a Skybike


Cena
398 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série PLAYMOBIL® Ghostbusters

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A234060

Playmobil 9388 The Real Ghostbusters Stantz a Skybike
V dětském pokojíčku jsou opět paranormální jevy. Tentokrát lovec duchů Stantz bude lovit duchy pomocí jeho nového vylepšeného skybiku. Vozidlo je s ecto brýlemi, PKE metrem a protonovými emitory bezkonkurenční. Dnes se setká s obzvláště nepříjemným duchem. Tento strašidelný současník po něm nepříjemně kouká. Pro Raye to není problém, obratně se vyhýbá projektilu a vystřelí své speciální rakety. Trefa! Zdela zmožený duch padá k zemi a lovec duchů okmžitě vyhazuje lapač duchů. S duchem je již konec.
Paranormální zábava: Hra se v podobě kreslených seriálů "The RealGhostbusters™ představuje postavu Ghostbusters™ Raymonda Stantze, mnoho originálních doplňků Ghostbusters™ a flybike se čtyřmi funkčními raketami.

Podrobnosti:
  • Figurky: 1 lovec duchů, 1 zombie s vyhazovacím okem
  • Příslušenství: 1 flybike, 4 projektily, 1 funkční batoh s laserovou pistolí, 1 laserový paprsek, 1 lapač duchů, 1 měřicí přístroj, 1 ekto brýle
  • Lovec duchů Stantz ve vzhledu seriálu "The Real Ghostbusters "
  • Na biku je místo pro postavu lovce duchů a příslušenství jako je protonové balení, protonový emitor, měřič PKE a lapač duchů
  • Se sklopnými bočními křídly pro letový mód.
  • Čtyři střely na biku lze vystřelit pohybem prstu.
  • Ekto brýle lovce duchů mohou být vysunuty nahoru jako průhled.
  • Věk: od 6 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Playmobil 9388 The Real Ghostbusters Stantz a Skybike
398 Kč
Top značky