❤ Děkujeme za vaši přízeň ❤
❤ Děkujeme za vaši přízeň ❤
Sleva až
1250 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
PLAYMOBIL®  9462 Velká požární stanice
Momentálně vyprodáno

PLAYMOBIL® 9462 Velká požární stanice


Cena
2.198 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A251655

PLAYMOBIL® 9462 Velká požární stanice
Tradá!

Zazní alarm a hasiči jsou v pozoru. Hasiči okamžitě vyskočí z gauče, popadnou přilbu ze zdi a sprintují dolů. Hurá, velkou rychlostí se spustí dolů. Tam na ně již čeká kolegyně. "Dům na hlavní ulici je v ohni, musíme okamžitě vyrazit!" Informují se o nouzové situaci. Současně startuje i vrtulník ze střechy. Motivované trio jistě uhasí požár okamžitě.

Prostorné: V prostorné hasičské stanici mohou být umístěny dva hasičské vozy.

Podrobnosti:
  • Figurky: 1 hasička, 2 hasiči
  • Příslušenství: 1 požární stanice, 1 vrtulník, 1 vlajka, 1 stůl velitele,1 židle, 1 požární hydrant, 1 hasicí přístroj, 2 složky, 1 lopatka, 1 koště, 1 krátká sekera, 1 dlouhá sekera, 1 megafon, 1 digitální fotoaparát, 1 rádio, 1 svítilna, 1 čepička, 1 helma s mikrofonem 1 pár rukavic
  • Baterie: 2 x 1,5V mikro baterie nejsou součástí dodávky
  • Rozměry: cca 61 x 21 x 36 cm
  • Věk: od 5 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Top značky