PLAYMOBIL® 9469 Třpytivý krystal

PLAYMOBIL® 9469 Třpytivý krystal


Cena
2.834 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série PLAYMOBIL® Magic

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A251669

PLAYMOBIL® 9469 Třpytivý krystal
Třpytivý křišťálový palác je kouzelným místem z ledu a sněhu a magickým domovem sněhové královny a její vnučky Finye. Návštěvníci vstupují do nádherné trůnní místnosti přes průhledné křišťálové schodiště. Zde královna přijímá hosty a pořádá hlučné oslavy.

Nahoře je prostorná ložnice s toaletním stolkem a zrcadlem, měkké lůžko s křišťálovými sloupky a šatní skříň pro drahocenné oblečení. Věžní místnost nahoře používá chytrá princezna k učení, psaní do deníku a pozorování hvězd pomocí dalekohledu. Často přemýšlí o svém milovaném princi Florinovi a jak se s ním konečně může spojit.

Kouzelné: Třpytivý palác zaujímá tři úrovně a obsahuje sněhovou královnu, princeznu Finyu a palácovou stráž, stejně jako jeskyni s pokladem pro uložení tajemného krystalu lásky.

Podrobnosti:
  • Velkolepý palác zimního světa prosvítá skrz zářící krystal v celé své kráse
  • Kouzelná krinolína princezny se v chladu mění
  • Figurku luze oblékat a svlékat
  • Včetně tajného schodiště.
  • Figurky: 1 královna, 1 princezna, 1 střážník
  • Zvířata: 1 zajíc sedící, 1 zajíc ležící
  • Příslušenství: 1 křišťálový palác, 1 křišťálové schodiště, 1 osvětlený křišťál, 1 klíč, 1 strom, 1 kámen, 1 křišťál, 1 žezlo, 1 koruna, 1 helma, 1 prsní štít, 1 pár rukavic, 1 oštěp, 1 štít, 1 stůl, 1 kulatý stůl, 1 odkládací stolek, 1 svícen, 1 houpací křeslo, 1 trůn, 1 toaletní stolek se zrcadlem, 1 lavička, 1 postel, 1 polštář, 1 postava páva, 1 mísa s ledovým ohněm, 1 krinolína s mašlemi a křišťálem (2 dílná), 1 krinolína (2dílná), 1 mašle pro krinolínu, 1 stojan na šaty, 2 ramínka na šaty, 1 pramen vlasů, 1 ruční zrcátko, 1 kartáč, 1 kapesník, 1 flakon, 1 namáčecí pero, 2 zamilované dopisy, 1 pohár, 1 mísa, 1 koberec, 1 kontejner, 1 truhla, 1 dalekohled, 2 vázy s křišťálovými květy, různé křišťály v rozmanitých barvách
  • Rozměry: 45 x 64 x 66 cm
  • Věk: od 4 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

PLAYMOBIL® 9469 Třpytivý krystal
2.834 Kč
Top značky