PLAYMOBIL® 9475 Šťastný domov Lucky

PLAYMOBIL® 9475 Šťastný domov Lucky

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
2.206 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A251694

PLAYMOBIL® 9475 Šťastný domov Lucky
Navštivte Lucky šťastný domov ve Wild West. Když Lucky odjíždí z města do Miradera, není si jistá, zda sem někdy zapadne, ale tento přátelský dům se stává bezpečným útočištěm. V plně vybavené kuchyni teta Cora připravuje lahodnou večeři a stůl je hezky prostřen. Když se Lucky snaží vyprávět o svých divokých dobrodružstvích, teta Cora se více soustřeďuje na Lucky etiketu a varuje ji, aby byla opatrná se svými nebezpečnými výlety. Koneckonců, ona by měla být dobrá žena! Před nástupem do školy navštíví Lucky Spirit a těší se na nadcházející dobrodružství. V horním patře domu jsou prostorné pokoje, kde Lucky, její otec a její teta mají dostatek prostoru k vyzdobení.

Hrací sada obsahuje: velký dům, Lucky, tetu Coru, Spirit, hrnce a pánve, nádobí, příbory, stůl a židle a mnoho dalších doplňků.

Podrobnosti:
  • Včetně zařízené kuchyně s tajnou přihrádkou
  • Figurky: 1 Lucky, 1 teta Cora
  • Zvířata: 1 kůň Spirit, 1 myš, 1 husa, 1 ptáček
  • Příslušenství: 1 dřevěná vila, 1 prvek plotu, 1 kuchyňský sporák, 1 dřez, 1 dřevěná komoda, 1 potravinová skříň, 1 stůl, 2 židle, 1 koberec, 1 hrnec, 1 pánev, 1 konvice, 4 talíře, 2 sklenice, 1 nádoba na koření, 1 sada pekařských potřeb (4 kusy), 1 sada misky (3 kusy), 1 dřevěný sud, 2 jablka, 1 dort, 1 náhrdelník
  • Rozměry: 39 x 34 x 48 cm
  • Věk: od 4 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Příslušenství

Cena
689 Kč
Cena
769 Kč
Cena
585 Kč
Cena
585 Kč
Cena
585 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

PLAYMOBIL® 9475 Šťastný domov Lucky
2.206 Kč