PLAYMOBIL® 9478 Koňský box "Lucky & Spirit"

PLAYMOBIL® 9478 Koňský box "Lucky & Spirit"


Cena
542 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série PLAYMOBIL® Spirit Riding Free

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A251701

EAN: 4008789094780

PLAYMOBIL® 9478 Koňský box "Lucky & Spirit"
Lucky a Spirit jsou ideálně propojeni a společně prozkoumávají nezný a cizí svět. Protože se Lucky nikdy nenaučila jezdit na koni, zpočátku váhá, ale přátelství, které ji pojí se Spirit usnadňuje jízdu. Lucky věří, že se vždy může spoléhnout na Spirit, když zažívají spolu mnoho nových dobrodružství. Před každou jízdou se Lucky vydává do stájí, aby si pohladila Spirit nebo mu dala seno. Teď může zábava začít

Souprava se skládá z modelu Lucky, Spirit, stáje s jmenovkou, přikrývky, nádobí, nástroje pro péči, vidličky, lopaty, vědra na vodu a mnoha dalších doplňků.

Podrobnosti:
  • Lucky a její divoký mustang Spirit
  • Figurky: 1 Lucky
  • Zvířata: 1 kůň
  • Příslušenství: 1 koňský box, 1 adaptér, 1 brána, 4 díly plotu, 2 plotové sloupky, 4 plotové adaptéry, 1 podestýlka, 2 otepy slámy, 1 slámový svazek, 1 hromada trávy, 1 podavač krmiva, 1 sada příslušenství k čištění (6 kusů), 1 kbelík na vodu, 1 krabice s víkem, 1 lopatka, 1 koště, 1 vidle
  • Rozměry koňského stání: 32 x 12 x 14 cm
  • Věk: od 4 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

PLAYMOBIL® 9478 Koňský box "Lucky & Spirit"
542 Kč