PLAYMOBIL® 9479 Koňský box "Pru & Chica Linda"

PLAYMOBIL® 9479 Koňský box "Pru & Chica Linda"


Cena
497 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série PLAYMOBIL® Spirit Riding Free

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A251704

EAN: 4008789094797

PLAYMOBIL® 9479 Koňský box "Pru & Chica Linda"
Uháněj spolu s Pru a Chica Linda k hranici. Jako závodní kůň není Chica Linda pokaždé nadšena nobrodružstvími s Pru. Obzvláště když si u nich musí umazat kopyta. Chica Linda je vždy připravena prokázat svou soutěživost a Pru ráda sdílí své poznatky o koních se svými přáteli. To je uitečné především, když se přátelé ocitnou v obtížné situaci. Ve stáji si Chica Linda uživá sena, zatímco jí Pru hřebelcuje srst.

Souprava se skládá z Pru, Chica Linda, stojanu s jmenovkou, deky, sedla a postroje, čisticích potřeb, trakaře, vědra, krmiva a mnoha dalších doplňků.

Podrobnosti:
  • Pru a její vyznamenaný kůň Chica Linda
  • Figurky: 1 Pru
  • Zvířata: 1 kůň Chica Linda
  • Příslušenství: 1 koňské stání, 1 sloupkový adaptér, 1 brána, 4 kusy ohrady, 2 plotové sloupky, 4 plotové adaptéry, 1 podestýlka, 2 otepy slámy, 1 hromada trávy, 1 podavač krmiva, 1 kbelík na vodu, 1 vidle, 1 kolečko, 1 košík trávy, 1 westernové sedlo, 1 koňská deka, 1 bič, 1 kartáč, 1 ohlávka
  • Rozměry stání: 32 x 12 x 14 cm
  • Věk: od 4 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

PLAYMOBIL® 9479 Koňský box "Pru & Chica Linda"
497 Kč