PLAYMOBIL® 9480 Koňský box "Abigail & Boomerang"

PLAYMOBIL® 9480 Koňský box "Abigail & Boomerang"


Cena 604 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A251706

PLAYMOBIL® 9480 Koňský box "Abigail & Boomerang"
U Abigail a Boomeranga musí člověk počítat se vším. Díky svým hravosti a někdy neúmyslné neohrabanosti přináší Boomerang vzrušení na cestách Abigailu a jejích přátel. Boomerang pomáhá skromnější, opatrnější Abigail překonat překvapení a výzvy, které skýtá divoký západ. Po jejich dobrodružství se oba vrátí do stájí, pak tam najdou nějaké občerstvení a Boomerang je krásny vyartáčovaný. Souprava se skládá z Abigail, Boomeranga, stání se jmenovkou, koně, sedla a postroje, čistících potřeb, kbelíku, jídla a spousty dalšího příslušenství.

Podrobnosti:
  • Abigail a její věrný kůň Boomerang
  • Figurky: 1 Abigail
  • Zvířata: 1 kůň
  • Příslušenství: 1 koňský box, 1 adaptér, 1 brána, 4 kusy ohrady, 2 sloupky, 4 plotové adaptéry, 1 podestýlka, 2 otepy slámy, 1 svazek trávy, 1 jablko, 1 mrkev, 1 podavač krmiva, 1 kbelík na vodu, 1 westernové sedlo, 1 bič, 1 kartáč
  • Rozměry koňského stání 32 x 12 x 14 cm
  • Věk: od 4 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

PLAYMOBIL® 9480 Koňský box "Abigail & Boomerang"
604 Kč
Top značky