PLAYMOBIL® City Life 9401 Prodejna jezdeckého vybavení

PLAYMOBIL® City Life 9401 Prodejna jezdeckého vybavení


Cena
849 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A233835

PLAYMOBIL® City Life 9401 Prodejna jezdeckého vybavení
V tomto výborně zásobeném jezdeckém obchodě si přijde na své každý milovník jezdectví: sedlo, jezdecká helma, otěže nebo uzda, zde je vše, co koně potřebují. "Podívej, mami, ta skvělá jezdecká deka, tu musím mít!", volá malá jezdkyně. "Ach, a tu helmu a sedlo chci také!". To je ale mnoho přání. "Uvidíme, co vezmeme", říká maminka. Při tak velkém výběru to nebude lehké.
Praktické: Díky šestistranné ploše je možné obchod spojit s dalšími nákupními sadami a vytvořit tak nákupní pasáž.
Skvělé: Různé uzdičky a otěže je možné barevně sladit.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 35 x 26 x 18,5 cm
  • Figurky: 2 ženy, 1 dívka
  • Zvířata: motýl
  • Příslušenství: 1 jezdecký obchod, 1 pult, 1 regál, 1 notebook, 1 plot,1 krabice s víkem, 1 krabice bez víka, 2 koše, 1 kbelík, 1 sáček, 1 dřevěný kůň, 2 sedla, 2 sedlové přikrývky, 1 bič, 4 obvazy, 6 ohlávek,1 uzdička s vodítkem, 3 bičíky, 3 lana, 1 pohár, 2 turnajové stuhy, 2 rozprašovače, 2 koňské oleje, 2 balení koňského krmiva, 3 sáčky dobrot pro koně, 2 tuby, 1 hadřík, 1 ohlávka, 2 páry rukavic, 1 jezdecká helma, 2 jezdecké kšiltovky, 2 cylindry, 1 čepice, 8 kusů příslušenství k čištění koní
  • Do obchodu kromě schodů vede i rampa, která je vhodná pro dětské kočárky a kolečková křesla.
  • Na dřevěném koni je možné prezentovat sedlo, deku a ohlávku s uzdičkou (není vhodné pro postroj pro poníky)
  • Sedlo s dekou je možné umístit také na plot.
  • Pro koně se nabízí různobarevné ohlávky, které lze kombinovat se třemi uzdičkami. Na dvě ohlávky je možné umístit turnajové stužky.
  • Věk: od 5 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

PLAYMOBIL® City Life 9401 Prodejna jezdeckého vybavení
849 Kč
Top značky