PLAYMOBIL ® City Life děti s kapotáží 70283

PLAYMOBIL ® City Life děti s kapotáží 70283


Cena
339 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série PLAYMOBIL® City Life

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A282676

EAN: 4008789702838

PLAYMOBIL ® City Life děti s kapotáží 70283
Tento text je přeložen automaticky.
"Dnes se mohou děti oblékat, jak se jim zachce, je to zábava! Ve velkém oblékacím boxu je mnoho kostýmů, pro každého je něco. ""Oblékám se jako rytíř!"" pláče jeden chlapec. „Dnes budu vílou květin,“ křičí jedna dívka.

Děti jsou nadšené a okamžitě si najdou správné věci pro své maskování a pak si hrají. PLAYMOBIL - Existuje také mnoho dětských figurek, truhla s pokladem pro kostýmy a malé části, stejně jako různé maskovací prvky, jako je přilba, dřevěný meč, S dítě, klobouk, mys, kouzelná hůlka, obručová sukně, fanoušci a mnoho dalších doplňků. Různé kostýmy lze nosit na všech třech dětských figurkách.

Dětské figurky lze obléknout přiloženými kostýmy včetně doplňků.

informace o produktu:
  • postavy: 2 kluci, 1 dívka
  • Příslušenství: 1 koberec, 1 truhla s pokladem, 1 goblin čepice, 1 pláštěnky, 1 kouzelná hůlka, 1 pláštěnky, bílá, 1 rytířská přilba s peřím, 1 rytířský strážný, 1 rytířský meč, 1 ďábel kapoty, 1 mys démona s ocasem, 1 obruč sukně, 2 luky, 1 koruna , 1 ventilátor, 1 obruč sukně květinová víla, 1 víla křídla s držákem, 1 květina
  • Věk: od 4 let
Pozor
Ne vhodné pro děti do 3 let, z důvodu nebezpečí udušení malými částmi"

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

PLAYMOBIL ® City Life děti s kapotáží 70283
339 Kč